![huseyin deniz 01031950 cesme huseyin deniz 01031950 cesme](/images/cesme-esnaf-sanatkar-osman-kofuncu-izimrcesme-otel-pansiyon-tatil-20150707070326.jpg)
Hüseyin DENİZ 01.03.1950 ÇEŞME doğumlu olup, odamızın kayıtlı üyesidir. Bakkallık mesleğini yaklaşık 40 yıldır yapmaktadır.Ahilik kültürüne sadık olarak çalışan Hüseyin DENİZ' e Allah' tan uzun ömür ve hayırlı işler dileriz
Hüseyin DENİZ 01.03.1950 ÇEŞME doğumlu olup, odamızın kayıtlı üyesidir. Bakkallık mesleğini yaklaşık 40 yıldır yapmaktadır.Ahilik kültürüne sadık olarak çalışan Hüseyin DENİZ' e Allah' tan uzun ömür ve hayırlı işler dileriz